Praktyki - Poziom I

Referencja

Praktyki poziom I Rzeszów-93500

Data publikacji

15.03.2024

Opis stanowiska

Branża

INŻYNIERIA / BADANIA / METODY - Inne

Umowa

Umowa o staż

Czas trwania umowy

4 tygodnie

Wierzymy w młode talenty, dlatego przygotowaliśmy unikatowy program praktyk #karieraweurovia dla studentów, którzy planują związać swoją przyszłość z budownictwem.

Jesteś studentem, który ukończył drugi rok studiów o profilu budowlanym?

Zastanawiasz się czy specjalizacja budownictwo drogowe jest dla Ciebie?

Chcesz poznać tajniki pracy w różnych działach firmy?

Nasi eksperci z różnych obszarów wprowadzą Cię w świat budownictwa drogowego!

Zapraszamy do naszego zespołu !

Oferujemy:

Płatne praktyki w trakcie których przez 4 tygodnie będziesz zapoznawać się z działalnością wytwórni mas bitumicznych, laboratorium drogowego, działu ofertowania oraz BHP.

Wszystko to pod okiem specjalistów znających swoją pracę od podszewki, którzy z chęcią podzielą się z Tobą swoją wiedzą.

Jesteś gotowy na #karieraweurovia? Aplikuj !

Student studiów inżynierskich  na kierunku budownictwo przed wyborem specjalizacji.

Średnie

Bez doświadczenia

Miejsce pracy

Europa, Polska

Geolokalizacja wg strefy

Tak

Miasto

Rzeszów