SPONTANICZNA APLIKACJA

Referencja

2018-25923

Data publikacji

01.04.2024

Opis stanowiska

Branża

INŻYNIERIA / BADANIA / METODY - Inne

Umowa

Inna

Przeglądałeś oferty i nie znalazłeś nic dla siebie? Nic straconego – aplikuj. Być może wykorzystamy Twoje CV w przyszłości. Życie to zmiany – bądź na nie gotowy!

Profil

Zaprezentuj nam siebie i prześlij CV.

Przyjrzymy się Twojej kandydaturze. Jeżeli poczujemy, że masz potencjał – umówimy się na małą pogawędkę !

Powodów jest mnóstwo:

  • Stabilny grunt pod nogami. Zatrudnimy Cię na umowę o pracę.
  • Onboarding na 5 z plusem. Zadbamy o Twoje pełne wdrożenie (otrzymasz dedykowanego opiekuna).
  • Włos nie spadnie Ci z głowy. Bezpieczeństwo i BHP to nasz konik.
  • Podnoszenie kwalifikacji i ciągły rozwój. Zapewnimy Ci dostęp do atrakcyjnych szkoleń i kursów (wewnętrznych i zewnętrznych).
  • Uczta dla ciała i ducha – czyli nasze benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe i akcjonariat pracowniczy.

Koniecznie dołącz poniższą klauzulę. Voilà – jesteśmy w kontakcie!

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach, w celach obecnych, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółki Eurovia w Polsce tj. Eurovia Polska S.A., Eurovia Kruszywa S.A., ETF Polska Sp. z o. o., Kopalnie Surowców Mineralnych „Kosmin” Sp. z o.o., Eurovia Bazalty S.A.”

Wykształcenie zawodowe

Student

Miejsce pracy

Europa, Polska

Geolokalizacja wg strefy

Tak