Connexion Espace candidat

J'ai déjà un espace candidat

Vous êtes ici :  Accueil  ›  Liste des offres  ›  Détail de l'offre

Specjalista ds. przygotowania produkcji

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Informacje o Firmie

Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej

Numer referencyjny

SpPr-31381

Opis stanowiska

Dział

KOSZTORYSOWANIE / HANDLOWY - Inne

Nazwa stanowiska

Umowa

Umowa na czas nieokreślony

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Dostępność

Dzień

Opis zadań

  • Sporządzanie zapytań ofertowych,
  • Przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót,
  • Przeprowadzanie rozmów handlowych,
  • Pozyskiwanie danych rynkowych dot. cen materiałów i usług,
  • Przeprowadzanie negocjacji z podwykonawcami i dostawcami materiałów,
  • Wsparcie przy obsłudze kontraktów,
  • Przeprowadzanie uzgodnień projektowych,
  • Zamawianie materiałów.

Profil

  • Wykształcenie wyższe budowlane (specjalność drogowa, mostowa itp.),
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (praca na budowie będzie dodatkowym atutem),
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość pakietu Office (Word, Excel),
  • Doświadczenie w kosztorysowaniu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom wykształcenia

Wykształcenie wyższe inżynier

Minimalny wymagany poziom doświadczenia

Mniej niż 3 lata

Miejsce pracy

Miejsca pracy

Europa, Polska

Adres

Polanka koło Myślenic