Connexion Espace candidat

J'ai déjà un espace candidat

Vous êtes ici :  Accueil  ›  Liste des offres  ›  Détail de l'offre

Specjalista ds. Ofertowania

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Informacje o Firmie

Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej

Numer referencyjny

SOŁ-28561

Opis stanowiska

Dział

KOSZTORYSOWANIE / HANDLOWY - Inne

Nazwa stanowiska

Umowa

Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Opis zadań

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za analizę zapisów SIWZ oraz dokumentacji projektowej przedmiotu zamówień, wysyłanie zapytań ofertowych na materiały i roboty budowlane, analizę ofert dostawców i podwykonawców, opracowywanie kosztorysów z zakresu robót drogowych, przygotowanie formalnej dokumentacji przetargowej.

Wymagania:

  •  wykształcenie wyższe budowlane (spec. drogowa)
  • min. 1 rok doświadczenia w kosztorysowaniu robót drogowych lub realizacji robót drogowych
  • dobra znajomość obsługi MS Excel, MS Word
  • znajomość procedur i specyfiki przetargowej w sektorze publicznym
  • znajomość rynku budowlanego
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • umiejętność współpracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji w oparciu o umowę o pracę
  • pracę z najlepszym specjalistami w branży
  • bogaty katalog szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę przy ciekawych projektach
  • pracę w firmie dbającej o bezpieczeństwo pracy

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom wykształcenia

Wykształcenie wyższe inżynier

Minimalny wymagany poziom doświadczenia

Mniej niż 3 lata

Miejsce pracy

Miejsca pracy

Europa, Polska, Łódzkie

Adres

Stryków