Connexion Espace candidat

J'ai déjà un espace candidat

Vous êtes ici :  Accueil  ›  Liste des offres  ›  Détail de l'offre

Referent ds. fakturowania i sprzedaży

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Informacje o Firmie

Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej

Numer referencyjny

BW/FS-31172

Opis stanowiska

Dział

FINANSE / KSIĘGOWOŚĆ / ZARZĄDZANIE / PODATKI - Inne

Nazwa stanowiska

Umowa

Umowa na czas nieokreślony

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Dostępność

Dzień

Opis zadań

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:wystawianie faktur sprzedaży, kart CE i potwierdzeń zgodności;weryfikację i przygotowywanie danych sprzedażowych z jednostek produkcyjnych do fakturowania; utrzymywanie stałych relacji z klientami poprzez kontakt telefoniczny i mailowy; prowadzenie i archiwizację dokumentacji sprzedażowej; obsługę systemu SAP w zakresie sprzedaży.

Profil

- Wykształcenie min. średnie
- Dobra znajomość pakietu MS Office
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Dokładność, sumienność
- Zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista
- Umiejętność pracy w grupie
- Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy
- Wynagrodzenie wypłacane z- awsze na czas
- Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy
- Atrakcyjny pakiet benefitów
- Kompleksowy program wdrożenia
- Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
- Prywatną opiekę medyczną
- Kartę sportową
- Dofinansowanie do wypoczynku
- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
- Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom wykształcenia

Wykształcenie średnie

Minimalny wymagany poziom doświadczenia

Absolwent

Miejsce pracy

Miejsca pracy

Europa, Polska

Adres

Bielany wrocławskie