Operator Wytwórni Mas Bitumicznych

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Jednostka organizacyjna

Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej

Numer referencyjny

2020-46963

Data publikacji

2021-02-03

Opis stanowiska

Branża

KAMIENIOŁOM / MATERIAŁY / PRZEMYSŁ - Inne

Nazwa stanowiska

Umowa

Umowa o pracę na czas określony

Czas trwania umowy

I umowa - okres próbny

Opis zadań

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Obsługę wytwórni mas bitumicznych,
  • Kontrolę i konserwację urządzeń wytwórni;
  • Realizację zleceń produkcyjnych zgodnie z receptami i procedurami;
  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń

Profil

  • Uprawnienia na maszyny do produkcji mieszanek bitumicznych kl. II;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie kierunkowe techniczne;
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1KV oraz uprawnienia do spawania elektrycznego,
  • Znajomość systemów automatyki przemysłowej;
  • Sumienność, rzetelność oraz umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom wykształcenia

Zasadnicze zawodowe

Wymagany minimalny poziom doświadczenia

Bez doświadczenia

Miejsce pracy

Europa, Polska, Dolnośląskie

Geolokalizacja wg strefy

Nie

Miasto

Jordanów Śląski