Connexion Espace candidat

J'ai déjà un espace candidat

Vous êtes ici :  Accueil  ›  Liste des offres  ›  Détail de l'offre

Operator WMB

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Informacje o Firmie

Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej

Numer referencyjny

618-WMB-R-28755

Opis stanowiska

Dział

BUDOWNICTWO / UTRZYMANIE - Inne

Nazwa stanowiska

Umowa

Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Opis zadań

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- obsługę;
- kontrolę i konserwację urządzeń wytwórni;
- realizację zleceń produkcyjnych zgodnie z receptami i procedurami;
- prowadzenie dokumentacji w zakresie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- pracę z najlepszym specjalistami w branży;
- możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji;
- atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa);
- niezbędne narzędzia pracy;
- pracę w bezpiecznych warunkach.

Profil

- uprawnienia na maszyny do produkcji mieszanek bitumicznych kl. II;
- doświadczenie na podobnym stanowisku;
- wykształcenie kierunkowe techniczne;
- mile widziane uprawnienia SEP do 1KV;
- znajomość systemów automatyki przemysłowej;
- sumienność, rzetelność oraz umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom wykształcenia

Wykształcenie zawodowe

Minimalny wymagany poziom doświadczenia

Mniej niż 3 lata

Miejsce pracy

Miejsca pracy

Europa, Polska, Podkarpackie

Adres

Ropczyce