Connexion Espace candidat

J'ai déjà un espace candidat

Vous êtes ici :  Accueil  ›  Liste des offres  ›  Détail de l'offre

Operator koparki i/lub ładowarki

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Informacje o Firmie

Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej

Numer referencyjny

CZ/Op.KŁ-34219

Opis stanowiska

Dział

BUDOWNICTWO / UTRZYMANIE - Inne

Nazwa stanowiska

Umowa

Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Dostępność

Dzień

Opis zadań

Opis stanowiska:

Praca w kopalni odkrywkowej.

Profil

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- uprawnienia do obsługi ładowarki i/lub koparki

- mile widziane uprawnienia spawacza gazowego lub elektrycznego

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy

- wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

- pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy

- atrakcyjny pakiet benefitów

- kompleksowy program wdrożenia

- bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia

- prywatną opiekę medyczną

- kartę sportową

- dofinansowanie do wypoczynku

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

- możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom wykształcenia

Wykształcenie zawodowe

Minimalny wymagany poziom doświadczenia

Mniej niż 3 lata

Miejsce pracy

Miejsca pracy

Europa, Polska, Łódzkie

Adres

Domaniewice