Kierownik kopalni

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Jednostka organizacyjna

Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej

Numer referencyjny

2021-48946

Data publikacji

2021-02-03

Opis stanowiska

Branża

KAMIENIOŁOM / MATERIAŁY / PRZEMYSŁ - Szef kamieniołomu

Nazwa stanowiska

Umowa

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis zadań

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zarządzać podległą jednostką organizacyjną w zakresie wydobycia surowca, produkcji i ekspedycji kruszyw. Do głównych obowiązków będzie należało: organizowanie i nadzorowanie ruchu zakładu górniczego, ekspedycji kruszyw oraz przyjęcia mas ziemnych zgodnie z posiadanymi decyzjami.

Profil

- Wykształcenie średnie techniczne (górnicze, maszynowe, elektryczne)

- Min. 3 letnie doświadczenie w pełnieniu obowiązków osoby dozoru ruchu w odkrywkowych zakładach górniczych

- Kwalifikacje osoby średniego dozoru ruchu – mile widziane Kierownika Ruchu Zakładu Górniczego w odkrywkowych zakładach górniczych

- Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowniczym

- Znajomość procesów produkcyjnych i technologicznych

- Znajomość przepisów praca geologiczno-górniczego

- Znajomość przepisów BHP i PPOŻ

- Zorientowanie na cele oraz na jakość

Dlaczego warto do nas dołączyć?

·       zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·       perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy

·       wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

·       pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy

·       atrakcyjny pakiet benefitów

·       kompleksowy program wdrożenia

·       bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia

·       prywatną opiekę medyczną

·       kartę sportową

·       dofinansowanie do wypoczynku

·       możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

·       możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom wykształcenia

Średnie

Wymagany minimalny poziom doświadczenia

Ponad 3 lata

Miejsce pracy

Europa, Polska, Łódzkie

Geolokalizacja wg strefy

Nie

Miasto

92-010, Pomorska 338, Łódź