Inżynier budowy

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Jednostka organizacyjna

Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej

Numer referencyjny

2021-48820

Data publikacji

2021-02-03

Opis stanowiska

Branża

REALIZACJA / ROBOTY / PROWADZENIE PROJEKTÓW - Inżynier / kierownik robót

Nazwa stanowiska

Umowa

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis zadań

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie obmiarów, przygotowywanie dokumentów sprzedaży i dokumentacji rozliczeniowej oraz przejściowych świadectw płatności, technicznej dokumentacji budowy, zamówienia materiałów zgodnie z procedurami wewnętrznymi, raportowanie.

Profil

·         Studia wyższe -  preferowane budownictwo w specjalności drogowej

·         Mile widziane doświadczenie na stanowisku Inżyniera budowy

·         Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne

·         Umiejętność współpracy w zespole

·         Dobra organizacja pracy

·         Prawo jazdy kat. B

Dlaczego warto do nas dołączyć?

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy
wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy
atrakcyjny pakiet benefitów
kompleksowy program wdrożenia
bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
prywatną opiekę medyczną
kartę sportową
dofinansowanie do wypoczynku
możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom wykształcenia

Wyższe (licencjat)

Wymagany minimalny poziom doświadczenia

Bez doświadczenia

Miejsce pracy

Europa, Polska, Lubuskie

Geolokalizacja wg strefy

Nie

Miasto

Zielona Góra