Connexion Espace candidat

J'ai déjà un espace candidat

Vous êtes ici :  Accueil  ›  Liste des offres  ›  Détail de l'offre

Brygada Bitumiczna

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Informacje o Firmie

Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej

Numer referencyjny

201801-BBS-25856

Opis stanowiska

Dział

BUDOWNICTWO / UTRZYMANIE - Inne

Nazwa stanowiska

Umowa

Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Opis zadań

Obecnie poszukujemy Brygady Bitumicznej tj. kierownika, operatorów rozściełacza, operatorów walca, boczkowych, pomocników operatorów.

Miejsce pracy: Strykowo, woj. wielkopolskie

Wymagania:
•posiadanie odpowiednich uprawnień
•doświadczenie na kontraktach drogowych
•dyspozycyjność i odpowiedzialność

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o w pełni oskładkowaną umowę o pracę
• wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
• perspektywę długoletniej współpracy w strukturach międzynarodowej firmy
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• niezbędne narzędzia pracy
• pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom wykształcenia

Wykształcenie zawodowe

Minimalny wymagany poziom doświadczenia

Mniej niż 3 lata

Miejsce pracy

Miejsca pracy

Europa, Polska, Wielkopolskie

Adres

Strykowo