Administrator Kontraktu / Specjalista ds. Warunków Kontraktowych

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Jednostka organizacyjna

Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej

Numer referencyjny

2021-48944

Data publikacji

2021-02-03

Opis stanowiska

Branża

REALIZACJA / ROBOTY / PROWADZENIE PROJEKTÓW - Inne

Nazwa stanowiska

Umowa

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis zadań

• Udział w zarządzaniu i administrowaniu kontraktami infrastrukturalnymi, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki współpracy z Zamawiającym i Inżynierem.
• Identyfikacja, analiza i ocena możliwych ryzyk i zagrożeń kontraktowych.
• Prowadzenie w ramach kontraktów realizowanych przez Oddział zagadnień problematyki roszczeniowej - przygotowywanie korespondencji, udział w naradach i spotkaniach.

Profil

• Bardzo dobra znajomość inwestycji budowlanych, Warunków Kontraktowych FIDIC, Prawa Budowlanego, Prawa Zamówień Publicznych.
• Prawo jazdy kat. B.

Wykształcenie:

- prawnicze lub inżynierskie z zakresu budownictwa.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

·       zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·       perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy

·       wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

·       pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy

·       atrakcyjny pakiet benefitów

·       kompleksowy program wdrożenia

·       bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia

·       prywatną opiekę medyczną

·       kartę sportową

·       dofinansowanie do wypoczynku

·       możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

·       możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom wykształcenia

Wyższe (magister)

Wymagany minimalny poziom doświadczenia

Ponad 3 lata

Miejsce pracy

Europa, Polska, Podkarpackie

Geolokalizacja wg strefy

Nie

Miasto

województwo podkarpackie